اشتراک گذاری
همیار کسب و کار شما

بسته های خدمات پشتیبانی و توسعه وب سایت های تواناسازان

 

وب سایت های حرفه ای تواناسازان

تواناسازان ارائه دهنده خدمات طراحی انواع وب سایت های حرفه ای خدماتی ، شرکتی ، فروشگاهی ، سوپر مارکتی ، زیبایی و ... برای تمامی صنایع است . تیم طراحی و توسعه وب سایت های تواناسازان با بهره مند ی از آخرین ، به روز ترین و بهترین تکنولوژی های روز دنیا انواع وب سایت های تخصصی در هر صنعت و ویژه هر کسب و کاری را طراحی و با بهترین کیفیت به مشتری ارائه میکنند .

وب سایت های تواناسازان دارای سیستم تیکتینگ جهت ارائه خدمات پشتیبانی آنلاین به مشتریان است تا به شما کمک کند با ارئه بهترین خدمات ، با جلب اعتماد و رضایتمندی مشتریان، در برندسازی و افزایش فروش و سرویس دهی خود به مشتریان موفق تر عمل کنید .

با طراحی یک وب سایت حرفه ای برای کسب و کار خود می‌توانید بازار هدف را مخاطب قرار دهید و افزایش درآمد چشمگیری داشته باشید . ما در تواناسازان به شما کمک میکنم تا با طراحی وب سایت مورد نظرتان به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای نسبت به رقبای خود توانمندتر باشید و در جامعه و بازار کاری خود هر چه بیشتر بدرخشید .

ما در تواناسازان در کنار ارائه خدمات طراحی وب سایت های خود ، خدمات پشتیبانی وب سایت ها را نیز به مشتریان عزیز ارائه میدهیم .

اگر شما هم مایل به راه اندازی وب سایت حرفه ای کسب و کار خود هستید کافی است جهت مشاوره یا دمو به لینک زیر مراجعه کنید .

پکیج های خدمات پشتیبانی و توسعه وب سایت های تواناسازان

# شرح خدمات E-Ticket E-Support E-Business E-VIP
1 ارائه خدمات پشتیبانی آنلاین به صورت تیکت
2 ارائه خدمات پشتیبانی به صورت تلفنی ____
3 ارائه خدمات پشتیبانی حضوری* ____ ____ ____
4 تهیه پشتیبانی از سایت روزانه یک بار با مدت نگهداری 10 روزه ____ ____ ____
5 تهیه پشتیبان از سایت به صورت هفتگی با نگهداری 10 روزه ____
6 تهیه پشتیبان از سایت به صورت ماهانه با نگهداری 10 روزه
7 ارائه خدمات با بالاترین اولویت ____ ____
8 برقراری ارتباط تلفنی با کارشناس خدمات پشتیبانی بدون انتظار در صف ____ ____
9 امکان ارائه خدمات ثبت دیتا و محتوای سایت و طراحی های قالب سایت **
10 حضور رایگان در وبینارهای آموزشی
11 ارائه ۱۰٪ تخفیف خرید سایر محصولات تواناسازان در طی دوره پشتیبانی
12 ارائه آپدیت های جدید تست شده به صورت رایگان ____ ____
13 دسترسی رایگان به پرتال مشتریان و منابع آموزش مندرج در آن
14 امکان ارائه درخواست توسعه و سفارشی سازی (فرم ، فرایند و گزارش سازی) ____
15 دسترسی به سامانه اینترنتی پرتال مشتریان (ثبت و پیگیری درخواست ها (تیکتینگ))
16 درخواست آموزش مجدد سایت ____
17 فضای نگهداری سایت رایگان * تا 1 گیگ تا 3 گیگ تا 5 گیگ تا 10 گیگ
18 خدمات رفع باگ نرم افزاری در صورت اعلام توسط مشتری به صورت رایگان (زمان رفع باگ محاسبه نمی گردد)
19 نفر ساعت خدمات در ماه 1 ساعت 2 ساعت 5 ساعت 10 ساعت
20 تعداد ساعات در کل سال 12 ساعت 24 ساعت 60 ساعت 120 ساعت
21 مبلغ کل برای 12 ماه به ریال 21.600.000 38.400.000 84.000.000 201.600.000
22 قیمت خدمات هر ساعت به ریال 1.800.000 1.600.000 1.400.000 1.200.000
23 سفارش آنلاین سفارش سفارش سفارش سفارش

لینک های مرتبط

جهت سفارش بسته های خدمات پشتیبانی وب سایت های تواناسازان به لینک رو به رو مراجعه کنید .

توضیحات ویژه

برای سفارش پکیج VIP جهت خدمات حضوری ابتدا با واحد فروش شهر مورد نظر خود را برای سرویس دهی بررسی فرمایید.

درخواست هر گونه ارائه خدمات ثبت محتوا و طراحی مجدد قالب و یا سایر تغییرات درخواستی مشمول هزینه خواهد بود که ابتدا تواناسازان نسبت به بررسی امکان ارائه خدمات ، اقدام نموده و به مشتری اعلام زمان و هزینه می گردد و در صورت تایید توسط مشتری ارائه خدمات انجام خواهد شد. لازم به ذکر است در پایان هر ماه بر اساس زمان ارائه شده خدمات و محدودیت زمانی پکیج انتخابی پشتیبانی، زمان های مازاد خدمات ارائه شده برای مشتری صورت حساب صادر می گردد که می بایست ظرف مدت 24 ساعت پرداخت شود.

به قراردادهای پشتیبانی برای شرکت های دوم به بعد 20% تخفیف اعطاء می گردد.

مبنای محاسبه هر تماس تلفنی در پکیج E-Support به بعد حداقل 10 دقیقه محاسبه می گردد و مبنای هر نوبت خدمات حضوری در صورت امکان ارائه خدمات در شهر مربوطه تا 3 ساعت،3 ساعت جهت صدور صورت حساب ماهانه محاسبه میگردد.

زمان هر ماه مربوط به همان ماه می باشد و قابل انتقال به ماه بعد نمی باشد.

کلیه درخواست های مشتریان می بایست ابتدا تیکت شود و پس از اتمام هر تیکت نسبت به تایید خدمات دریافتی یا عدم تایید خدمات دریافتی اقدام نمایند ، چنانچه تیکتی در وضعیت انتظار پاسخ مشتری قرار بگیرید و مشتری تا 72 ساعت به آن پاسخ ندهد، به صورت تایید شده تلقی می گردد.

محصولات مرتبط

طراحی وب سایت های حرفه ای

در دنیای مدرن امروز وب سایت ها به یکی از ابزارهای مهم بازاریابی تبدیل شده اند ، چراکه با پیشرفت تکنولوژی استفاده افراد از اینترنت و سیستم های آنلاین رفته رفته بیشتر شد و امروزه کمتر کسی را می‌توان یافت که کارها و خریدهای خود آنلاین انجام ندهد یا با آن آشنایی نداشته باشد .

وب سایت ها برای شما دری به سوی جذب مشتریان بیشتر باز می‌کنند و مشتریان بیشتر یعنی فروش بیشتر ... .

امروزه وب سایت ها دیگر یک ابزار تجملی نیستند و گاه حتی از یک مرکز خرید بزرگ نیز شلوغ تر و قدرتمند تر اند . کسب و کارها در صنایع مختلف برای برقراری ارتباطات موثر تر با مشتریان ، سرویس دهی بهتر ، جلب رضایت مشتریان ، افزایش مشتریان وفادار و افزایش فروش بیشتر نیازمند ابزارهایی هستند که مشتریانشان بیشتر با آن سر و کار دارند .

یکی از این ابزارهای قدرتمند وب سایت ها هستند . همچنین استفاده از وب سایتی تخصصی در صنعت کاری شما بیانگر حرفه ای بودن شما و کسب و کارتان نیز هست .

مزایای راه اندازی یک وب سایت حرفه ای برای کسب و کار

کاهش هزینه های اضافی

راه اندازی یک کسب و کار ممکن است هزینه بر باشد ، پس بهترین راه برای رشد کسب ‌و کار شما این است که هزینه¬ ها را کاهش دهید و تنها به سمت رشد تمرکز کنید . برای داشتن یک سایت اینترنتی شما تنها نیازمند یک بار هزینه می باشید و احتیاجی به هزینه های تکراری و سرسام آور نیست.

دسترسی راحت کاربران

حتی اگر کسب ¬‌و کار شما دارای یک دفتر بزرگ در معروف ترین مکان باشد موفقیت را تضمین نمی‌¬کند چون این مکان فقط برای تعداد کمی از افراد قابل دسترسی است و شما مدت زمان محدودی قادر به خدمات رسانی هستید . اما اگر کسب و کار آنلاین خود را در فضای اینترنت راه اندازی کنید ، مشتریان شما قادر به دسترسی راحت و 24 ساعته از هر دنیا می باشند

بازاریابی کم هزینه و گسترده

اگر شخصی تابحال راجع به شرکت شما چیزی نشنیده باشد با یک جست و جوی ساده گوگل در خصوص محصول یا خدماتی که ارائه می دهید و به دنبال آن هست را می تواند پیدا کند و مشتری جدید شما شود ، چیزی که شما هرگز از روش های معمول به آن دست پیدا نمی کردید! برخلاف کسب و کار های فیزیکی که بازاریابی و تبلیغاتشان محدود به منطقه جغرافیایی خاصی است شما در فضای اینترنت می توانید به تمام مردم جهان خدمات دهید و تبلیغات خود را به ثمر برسانید.

برندینگ

امروز وب¬سایت شما اعتبار کسب ¬‌و کار شماست.

وجود وب¬سایت می¬‌تواند آگاهی از نام تجاری یا برندینگ شما را افزایش دهد و یا حتی نقش نام تجاری را برای سایت شما بازی کند. به راحتی می توانید برند خود را در فضای اینترنت تعریف کنید و آن را به دیگران پیشنهاد دهید آنگاه به راحتی برند شما شناختی همگانی پیدا خواهد کرد.

جاودان شدن کسب و کار شما

وب سایت برای شما نتایج مادام العمری را به همراه خواهد داشت. در بسیاری از کسب و کار های سنتی دیده ایم که فرد مجبور به جا به جا کردن فروشگاه خود کرده است و در این پروسه مشتریان زیادی را از دست رفته اند ؛ اما شما با راه اندازی وبسایت خود دیگر نباید نگران این مشکلات شوید زیرا وب سایت ها می توانند سالیان سال با یک آدرس مشخص برای شما کسب درآمد کند.

نکات قابل توجه پیش از راه اندازی یک وب سایت برای کسب و کارتان

نکته اول : مشخص کردن هدف از راه اندازی وب سایت

راه اندازی وب سایت و شروع کار در فضای اینترنت دقیقا مانند تاسیس کسب و کار در دنیای واقعی است ، همانطور که کسب و کار های بدون هدف و برنامه ریزی در دنیای واقعی به جایگاه خاصی نمی رسند ، سایت هایی هم که بدون هدف راه اندازی شده اند همواره به جایی نخواهند رسید و همواره بدون ثمر باقی می مانند.

پس بهتر است قبل از شروع راه اندازی وبسایت خود به این فکر کنیم که چه رویایی برای کسب و کار آنلاین خود داریم و هدف از ایجاد وب سایت چیست؟

نکته دوم : انتخاب موضوع وب سایت

باید با خود فکر کنید در وب سایت چه کاری انجام دهید ، آیا به فروش محصول خاصی که تولیدات خود شما است می پردازید؟ دوست دارید آموزش های تخصصی در اختیار دیگران قرار دهید ؟ دوست دارید مطالب مفید و آموزنده در وبسایت خود قرار دهید ؟ و....

انتخاب موضوع و عنوان وب سایت سبب می‌شود تا شما با هدفمندی بیشتری وب سایت خود راه اندازی کرده و پیش ببرید ، همچنین در تولید محتوای وب سایت خود بهتره عمل می‌کنید و در معرفی وب سایت و کسب و کارتان به دیگران نیز موفق تر خواهید بود .

نکته سوم : محوریت وبسایت شما

بعد از انتخاب اینکه در وبسایت خود چه چیز می خواهید ارائه دهید نوبت این می رسد که دوست دارید وب سایت شما محتوا محور باشد ، کاربردی باشد ،خدماتی و یا فروشگاهی باشد و یا ترکیبی از چند موضوع باشد .

وب سایت ها از این نظر شامل چند دسته می‌شوند :

  • وب سایت های فروشگاه اینترنتی
  • وب سایت های شرکتی
  • وب سایت های خدماتی
  • وب سایت های خبری
  • وب سایت های سوپرمارکتی
  • وب سایت های آموزشی
  • وب سایت های شخصی

علاوه بر این وب سایت ها هر کدام از صنایع در حوزه های مختلفی کاری خود برای ادامه و گسترش کسب وکارشان می‌توانند وب سایتی حرفه ای داشته باشند تا در بستر آن خدمات خود را در هر لحظه و هر جا به مشتریانشان ارائه دهند .

پس از انتخاب انخاب هدف ، موضوع و عنوان و محوریت وب سایت خود ، برای راه اندازی و طراحی آن باید از تیمی متخصص و با تجربه کمک بگیرید . شرکت تواناسازان با بهره مندی از تیمی حرفه ای ، با تجربه و خلاق ، با استفاده از آخرین متدهای طراحی وب سایت های جهانی و با استفاده از آخرین تکنولوژی ها در زمینه طراحی انواع وب سایت های حرفه ای برای هر کسب و کاری خدمات خود را به مشتریان عزیز ارائه می‌کنند .

چنانچه قصد راه اندازی وب سایت حرفه ای کسب و کار خود را دارید می‌توانید از ما مشورت بگیرید ، جهت دریافت مشاوره یا دمو وب سایت از طریق فرم های درخواست مشاوره و درخواست دمو سایت با ما در ارتباط باشید ، کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت .

راهکار مدیریت یکپارچه صنعت
ساختمان و معماری

درخواست مشاوره قبل از خرید

انتخاب درخواست

پیوست

پسوندهای مجاز : .jpg, .gif, .jpeg, .png, .pdf, .docx

فایل مورد نظر خود را اینجا بکشید
اگر این مطلب برای شما مفید بود لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید
و یا
میتوانید سوالات خود را از طریق کامنت ها از کارشناسان ما بپرسید .
امتیاز دهید
میانگین امتیاز 0 از 5 - تعداد رای 0

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید

0comment

لطفا متن امنیتی نمایش داده شده در عکس زیر را تایپ نمایید.

نظرات کاربران