اشتراک گذاری

سایت گردشگری

 

در حوزه گردشگری هر آژانسی نیازمند یک فروشگاه 24 ساعته است تا بتواند از طریق آن تخصصی و حرفه ای خودش را دائما در اختیار مشتریانش قرار دهد و خدمات خودش را به فروش به برساند. این قابلیتی است که آژانس های فیزیکی از آن بی بهره اند و محدودیت هایی از جمله زمان و مکان دارند و نمی‌توانند خدمات خود را به صورت 24 ساعته و به یک جامعه مخاطب بزرگ ارائه دهند .

با داشتن یک فروشگاه اینترنتی آنلاین ، آژانس ها می‌توانند به صورت 24 ساعته تمامی خدمات خود را در اختیار مشتریان قرار دهند و همچنین ارائه خدمات تنها محدود به یک شهر خاص نیست و می‌توانند خدمات و فروش خود را به صورت گسترده در شهر های مختلف یک کشور و حتی بسیار از آن به کشورهای دیگر نیز ارائه نمایند. با وجود یک وب سایت برای کسب و کار ، هیچ محدودیتی در ارائه خدمات وجود ندارد و آژانس های مسافرتی می‌توانند مشتریان بیشتری برای خود جذب کنند.

در حوزه گردشگری آژانس ها دو نوع بند الف و ب تقسیم می‌شوند که ما برای مشتریان بند ب فروش تور و هتل را در وب سایت های خود در اختیار آن‌ها قرار می‌دهیم که می‌توانند به وسیله آن هتل ها و تورهای خود را معرفی کنند و به فروش برسانند. همچنین افزونه های فروش قطار و اتوبوس نیز برای آژانس های بند ب در وب سایت های گردشگری تواناسازان وجود دارد .

برای آژانس های بند الف که نیازمند ارائه خدمات فروش و رزرو بلیط هواپیما هستند ، ما در وب سایت های گردشگری خود علاوه بر موارد ذکر شده در بالا ، افزونه فروش بلیط هواپیمای داخلی و خارجی را فراهم کرده ایم.

یک مجموعه گردشگری برای سازمان خودش می‌تواند یک وب سایت آنلاین داشته باشد که در آن افزونه های مختلف مانند فروش بلیط هواپیما ، قطار ، اتوبوس ، تور ، هتل ، گشت شهری ، اقامتگاه و یا ترانسفر داشته باشد و خدمات خودش را به بهترین نحو ممکن ارائه کند .

شرکت تواناسازان با توجه به تکنولوژی که در اختیار دارد و پرتال هایی که تا کنون توسعه داده است ، در حوزه گردشگری و هواپیمایی به تمامی وب سرویس های هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران و هواپیمایی های بین المللی از طریق وب سرویس ها متصل است و وب سایتی را در اختیار آژانس ها قرار می‌دهد که به راحتی بتوانند یوزر و پسوردهای خود را در رابطه با وب سرویس هایی که از آژانس های هواپیمایی دارند در وب سایت تنظیم کرده و فروش خود را انجام دهند.

به عنوان مثال اگر شرکتی از هواپیمایی ماهان یوزر و پسورد ربات دارد می‌تواند آن را در وب سایت تواناسازان تنظیم کند و فروش بلیط توسط وب سایتی که در اختیار این مشتری قرار داده شده است ، انجام می‌گیرد و سپس عملیات حسابداری با وب سرویس ماهان به صورت مستقل توسط همان که مجموعه که در حال استفاده از وب سایت است ، مدیریت می‌شود.

مشتریان می‌توانند این قابلیت را از تواناسازان خریداری کنند . مشتریان برای هر یک از این امکانات که به آن نیاز داشته باشند باید یک افزونه خریداری نمایند. به عنوان مثال ما وب سایتی را در اختیار مشتریان قرار می‌دهیم که می‌توانند افزونه فروش بیلط هواپیمای داخلی یا خارجی را برای آن خریداری نمایند یا افزونه فروش قطار ، اتوبوس ، بیمه ، ویزا ، تور ، هتل ، گشت شهری و به طور کلی تمامی امکاناتی که در ما در سیستم خود به عنوان افزونه های گردشگری داریم را متناسب با نیاز آژانس خود خریداری کرده و در وب سایت استفاده کنند .

امکان استفاده از وب سرویس های اشتراکی در وب سایت های گردشگری تواناسازان وجود دارد ؟

 

بله ، ما آژانس هایی داریم که این امکان را دارند و ما وب سرویس آن‌ها را در اختیار سایر آژانس ها قرار میدهیم به عنوان مثال آژانس های بند ب مجاز به فروش بلیط هواپیما نیستند ، اما مجموعه تواناسازان با رایزنی هایی که انجام داده است توانسته از چندین آژانس که بند الف گردشگری را دارند ، اجازه گرفته و اطلاعات یوزر و پسوردهای آنان را به صورت اشتراکی در اختیار سایر مشتریان که به آن نیاز دارند اما مجوزهای لازم را ندارند قرار داده است .

بنابراین مشتریانی که از وب سایت های تواناسازان استفاده می‌کنند ، می‌توانند فروش بیلط هواپیما را نیز به صورت نا محدود داشته باشند منتها پورسانتی که دریافت می‌کند براساس همان تعرفه ای است که آژانس های ارائه دهنده وب سرویس های اشتراکی مشخص کرده اند .

ارائه وب سرویس های اشتراکی برای سایر موارد یعنی بلیط قطار و اتوبوس نیز به همین صورت است ، شرکت ها می‌توانند وب سرویس ها را خودشان تهیه کنند و در وب سایتی که از تواناسازان خریداری میکنند تنظیم نمایند و عملیات فروششان را به سادگی انجام دهند و پورسانت خود را دریافت کنند .

در وب سرویس های اشتراکی بازه پورسانت کمتر خواهد بود اما این قابلیت را به یک آژانس می‌دهد که بتواند Full Service باشد یعنی شاید آژانس کوچکی باشد اما با استفاده از وب سرویس ها و سایت گردشگری تواناسازان می‌تواند تمامی خدمات حوزه گردشگردی را ارائه کند و فروش خود را گسترش دهد .

رسانه خبری در وب سایت های تواناسازان

 

اول داشتن یک رسانه خبری تا بتواند محتوای خودش را در ارتباط با تورها و پکیج های مختلف به صورت خبر ، مقالات و پادکست و یا فیلم در رسانه وب سایت منتشر کند. این رسانه سبب تا زمانیکه مشتری وارد وب سایت می‌شود ، جوی پویا و فعال را مشاهده کند و UX (تجربه کاربری) خوبی را از سایت دریافت کند. به وجود آوردن تجربه کاربری خوب برای مشتریان سبب می‌شود تا آن‌ها مجددا برای دریافت خدمات یا خرید به شما مراجعه کنند و به این صورت مشتریان جدید و وفادار شما افزایش می‌یابد.

پس به کمک سیستم رسانه شما می‌توانید با توجه به سئو و مباحث مرتبط با گوگل و تولید محتوا ، سایت خود را بیشتر در دسترس مشتریان قرار دهید. علاوه بر این شما به کمک محتوای رسانه سایت خود می‌توانید اطلاعات و جزئیات بسیار زیادی در اختیار مشتریان قرار دهید ، اهمیت بخش رسانه در سایت این است که اکثر کاربران و مشتریان آژانس ها این روزها به دنبال بهترین ارائه کننده خدمات گردشگری هستند و طبیعتا وب سایتی که تمامی امکانات ، ویژگی ها و جزئیات خدمات خود را به آن‌ها ارائه دهد بهترین انتخاب برای آن‌هاست .

شرکت تواناسازان با تکیه بر تیم و تکنولوژی خود ، وب سایتی با بهترین و بیشترین امکانات را در اخیتار شما قرار می‌دهد و بستری را فراهم کرده است تا تمامی آژانس ها بتوانند از این امکانات بهره‌مند شوند .

یکپارچه سازی سایت و CRM گردشگری

 

تواناسازان در وب سایت های خود امکان یکپارچه سازی سایت با سیستم CRM را نیز ارائه نموده است که این یکپارچه سازی کمک می‌کند تا بهره‌وری و افزایش فروش در آژانس ها ایجاد شود و هزینه های تا حد امکان کاهش یابد .

به عنوان مثال زمانی که یک مشتری وارد وب سایت های تواناسازان می‌شود ، تمامی اطلاعاتش در سیستم CRM و حسابداری نیز ثبت می‌شود . البته این در صورتی که مشتریان سیستم CRM و حسابداری یکپارچه ویژه صنعت گردشگری را نیز از تواناسازان خریداری کرده باشند.

باشگاه مشتریان ویژه صنعت گردشگری

 

ما در تواناسازان افزونه ای داریم که در اختیار آژانس ها قرار می‌گیرد تا به کمک آن خدمات بیشتری را به مشتریان خود ارائه دهند مثل پاداش یا تخفیف و به نوعی با مشتریان ارتباط برقرار کنند که مشتری پس از یکبار خرید مجددا به آن‌ها مراجعه کند .

در باشگاه مشتریان ، امکان طبقه بندی و دسته بندی مشتریان نیز وجود دارد که می‌توانیم مشتریان جدید یا قدیمی خود را تعیین کنیم و بر اساس میزان مراجعه و خرید آن‌ها خدمات ، تخفیفات و امتیازات مختلفی به آن‌ها اختصاص دهیم.

باشگاه مشتریان بهانه ای است که به وسیله آن مشتریان را مجدد به سمت وب سایت خود جذب کنیم. تمامی آژانس های مسافرتی می‌توانند افزونه باشگاه مشتریان تواناسازان ویژه صنعت گردشگری را خریداری کرده و در وب سایت خود قرار دهند .

وب سایت های گردشگری تواناسازان به شما کمک می‌کند تا با جذب مشتریان بیشتر ، به افزایش فروش بالاتری برسید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر یا دریافت دمو سایت می‌توانید به لینک های زیر مراجعه کنید .

راهکار مدیریت یکپارچه صنعت
ساختمان و معماری

درخواست مشاوره قبل از خرید

انتخاب درخواست

پیوست

پسوندهای مجاز : .jpg, .gif, .jpeg, .png, .pdf, .docx

فایل مورد نظر خود را اینجا بکشید
اگر این مطلب برای شما مفید بود لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید
و یا
میتوانید سوالات خود را از طریق کامنت ها از کارشناسان ما بپرسید .
امتیاز دهید
میانگین امتیاز 0 از 5 - تعداد رای 0

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید

0comment

لطفا متن امنیتی نمایش داده شده در عکس زیر را تایپ نمایید.

نظرات کاربران